Witamy na stronie Platform Startowych

skocz do treści

W najbliższą sobotę, 14 maja, z myślą o startupach zorganizowane zostanie niecodzienne wydarzenie. Młodzi ludzie z innowacyjnymi pomysłami na biznes spotkają się na stadionie Kolporter Arena w Kielcach, by poznać ideę Platform Startowych i śledzić zmagania piłkarzy podczas meczu Korony Kielce z Jagiellonią Białystok.

 

„Kreatywnie na Kolporter Arena z TechnoparkBiznesHub” to wydarzenie, którego główną częścią będzie prezentacja dotycząca działań i celów projektu Platform Startowych. Zainteresowani dowiedzą się o idei, zasadach naboru i możliwościach jakie daje udział w projekcie. Dodatkowo wszyscy wspólnie obejrzą mecz Korony Kielce z Jagiellonią Białystok - dwóch drużyn z Polski Wschodniej. Do udziału zaproszone zostały osoby myślące o udziale w projekcie „Platforma Startowa TechnoparkBiznesHub”, przedsiębiorcy, pomysłodawcy poniżej 35 roku życia, czyli wszyscy ci, których projekt dotyczy.

wróć do góryMenu mobilne
Strona korzysta z plików cookies i innych technologii Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.